Vanquish

500,-
pojedynczy zabieg
1600,-
pakiet 4 zabiegów (cena regularna)
- 50% na pakiet 4 zabiegów --> 800,- (do końca stycznia)
Cena promocyjna

vanquish

Redukcja tkanki tłuszczowej VANQUISH™ 

Najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej Vanquish™ to (wielkoobszarowe pole wysokiej o częstotliwości) w trakcie zabiegu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób nieinwazyjny, bezkontaktowy i w pełny zautomatyzowany. Podczas zabiegu, głowica emitująca energię umieszczana jest nad wybranym obszarem. Skoncentrowane wielkoobszarowe pole o wysokiej częstotliwości precyzyjne oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację.

Vanquish to nowa era w odchudzaniu oraz modelowaniu sylwetki. Zabieg jest przeznaczonym dla osób z nadmiarem lokalnej otyłości.

Dla kogo jest ten zabieg? 

Zabieg Vanquish można zastosować zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jeśli tylko nasz stan zdrowia jest ogólnie dobry i potrzebujesz wsparcia w dbaniu o figurę lub chcemy zredukować lokalną otyłość to ten zabieg jest dla Ciebie.

Ile zabiegów jest wymagane do uzyskania zadowalających efektów? 

Już po pierwszym zabiegu zauważymy zmniejszenie warstwy tkanki tłuszczowej i zaskakujące rezultaty nawet do 2-3 cm mniej w obwodzie. Jeśli zdecydujemy się na pakiet 4- 6 zabiegów to efekt będzie jeszcze lepszy. Bezpośrednio po zabiegu Vanquish dobrze jest wspomóc się zabiegiem endermologii lub Eatem Skinchockiem w celu przyspieszenia efektów zabiegowych oraz piciem dużej ilości wody.

Jak wygląda zabieg redukcji tkanki tłuszczowej Vanquish?

Podczas zabiegu, głowica emitująca energię umieszczana jest nad wybranym obszarem, a w czasie jej działania, skóra jest bezpiecznie chłodzona i podgrzewana. Skoncentrowane pole o wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głębiej położoną tkankę tłuszczową utrzymując ją w temperaturze ok 45 *C.

Podczas zabiegu kosmetolog nadzoruje pracysystemu sprawdzając temperaturę tkanki- skóry.  W trakcie zabiegu jedynie odczuwalne jest przyjemne ciepło a zabieg jest bezbolesny.

Jakich efektów zabiegowych możesz się spodziewać po zabiegu Vanquish?

Po 1,5 -2  tygodni, od pierwszego zabiegu już można zauważyć pierwsze rezultaty.  Najlepsze rezultaty uzyskamy przy serii 4 – 6 zabiegów.

Czy zabieg Vanquish jest bezpieczny?

System Vanquish pozwala na redukcją komórek tłuszczowych bez bólu, praktycznie bez skutków ubocznych ( możliwy jest lekki rumień). Co ważne, przy zabiegu nie ma potrzeby stosowania żadnego znieczulenia i bezpośrednio po nim można wrócić do normalnej aktywności ruchowej. Urządzenie zapewnia bezpieczeństwo dla pacjenta i selektywną redukcję tkanki tłuszczowej – bezkontaktowo, nieinwazyjnie i szybko. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste.

Jak długo trwa zabieg redukcji tkanki tłuszczowej ?

Cały zabieg trwa około 30-45 minut, a po jego zakończeniu można od razu wrócić do codziennych obowiązków.

Czy zabiegi Vanquish można łączyć z innymi urządzeniami?

Oczywiście, zabieg można łączyć z innym zabiegiem, jak np.  endermologia.

Przy łączonej kombinacji zabiegów efekty są znacznie lepsze.

Jakie są wskazania po zabiegu?

Jedynym wskazaniem jest picie dużej ilości wody, aby pobudzić organizm do samooczyszczenia się.

Jakie są odczucia podczas zabiegu ?

Vanquish redukuje tkankę tłuszczową poprzez zwiększenie w komórkach temperatury do 45°C. Jest to możliwe poprzez wywołanie drgania cząsteczek polarnych. Metabolizm komórek jest przyspieszany i następuje ich rozpad. Zabieg jest bezpieczny dla mięśni czy narządów wewnętrznych, ponieważ komórki tłuszczowe mają specyficzną budowę i Vanquish działa wyłącznie na nie.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu Vanquish?

epilepsja, ostre i przewlekłe stany zapalne, ostra neuralgia i radikulopatia, zaburzenia psychiczne, stosowanie na nerwy obwodowe ( umieszczone na kości, blisko powierzchni skóry), stany gorączkowe, choroby nerek i wątroby, metalowe implanty oraz ciąża.

Przeciwwskazania
  • karmienie piersią, ciąża
  • menstruacja
  • domaciczne wkładki antykoncepcyjne, które zawierają metal
  • nadmierna potliwość
  • epilepsja
  • choroby układu krążenia
  • choroba nowotworowa (również dla osób po chemioterapii i po przebytej chorobie)
  • choroby nerek i choroby wątroby
  • wirusowe lub bakteryjne zapalenie skóry
  • występowanie obrzęków