Powiększanie i korekcja ust

W imię pięknych ust.

Kwas hialuronowy (glikozoaminoglikan) – jest substancją naturalną, występującą we wszystkich organizmach żywych, która

między innymi wiąże wodę w skórze właściwej. Z upływem czasu ubywa jej z organizmu, a skóra traci zdolność wiązania wody, co skutkuje zmniejszeniem jędrności skóry i pojawieniem się zmarszczek.

Rezultaty zabiegu są natychmiastowe, ale nie permanentne. Dzieje się tak, ponieważ kwas hialuronowy stopniowo wchłania się do organizmu.

 

Kwas hialuronowy można stosować bez konieczności wykonywania testów skóry, gdyż jest preparatem syntetycznym. Na bazie kwasu hialuronowego tworzy się żele, które są stosowane w medycynie estetycznej. Kwasem można nie tylko powiększyć, ale także nawilżyć usta.

Zabieg dedykowany jest osobom, które decydują się na korektę zbyt mało wykształconej wargi dolnej lub górnej, osobom, którym zależy na cofnięciu zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust, rozmywania się ich konturów, a także zmian związanych z odwodnieniem czerwieni wargowej. Zabieg ten kierowany jest również do osób, którym zależy na wymodelowaniu ust z powodów wyłącznie estetycznych.

 

Ważne informacje:                                 

Czas trwania zabiegu: 30-60minut

Znieczulenie: miejscowe

Rekonwalescencja: ok 2dni

 

Kwas o niezwykle gładkiej konsystencji co zapewnia uzyskanie maksymalnie naturalnego wyglądu. Preparaty firmy Allergan posiadają badania kliniczne, które pokazują, iż efekty zabiegu, widoczne są do 12 miesięcy od momentu wykonania zabiegu.

Przeciwwskazania
  • ciąża
  • karmienie piersią
  • choroby immunologiczne w trakcie leczenia
  • trądzik
  • zmiany ropne na skórze