Pevonia

pevonia-twarz

Pevonia przywraca twojej skórze życie, pobudza umysł oraz odmładza twoją twarz i ciało, nadając im niesamowitego blasku.

Składniki naturalne wykorzystane w produktach Pevonia służą do przeprowadzania skrupulatnie opracowanych i naukowo zbadanych profesjonalnych zabiegów oferowanych przez najsławniejsze i najbardziej cenione centra SPA na całym świecie. Profesjonalne zabiegi SPA Pevonia składają się z niezbędnych i skutecznych produktów, które poprawią stan skóry twojej twarzy i ciała oraz poprawią twoje samopoczucie.

Masz piękna cerę – niech pozostanie piękna.

Bez względu na rodzaj cery, Pevonia Botanica oferuje produkty, dzięki którym Twoja skóra będzie młoda i olśniewająca.

W swojej ofercie Pevonia Botanica posiada pełną linię produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają najsilniej działające i najskuteczniejsze składniki naturalne połączone ze sobą za pomocą zaawansowanych technologii. Nadadzą one Twojej skórze niezwykłego wyglądu.

Wszystkie receptury zostały zbadane i nie tworzą zaskórników; nie zawierają żadnych olejów mineralnych, lanoliny, sztucznych zapachów i barwników, a także alkoholu. Żaden produkt nie był testowany na zwierzętach. Pevonia gwarantuje, że wszystkie potrzeby Twojego piękna zostaną stosownie i skutecznie spełnione. Receptury i technologie Pevonia są ciągle rozwijane na podstawie najnowszych odkryć naukowych, a ich postęp jest równie ważny jak zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji Twojej skóry.