Mezoterapia bezigłowa BTL

250,-
pojedynczy zabieg
2300,-
pakiet 10 zabiegów

Fotolia_51704689_S

Bezigłowa Mezoterapia NNMTM (No Needle MesotherapyTM) to nieinwazyjny medyczny system zwalczania cellulitu i redukcji zmarszczek.

Bezigłowa Mezoterapia NNMTM jest nowoczesną alternatywą do klasycznej mezoterapii. W Bezigłowej Mezoterapii wykorzystywane są specjalne krótkie impulsy elektryczne zaprojektowane w celu łagodzenia przekrwienia tkanki. Bezigłowa Mezoterapia NNMTM bazuje na nowej technice, zwanej AquaforeząTM, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne, mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi.

Proces AquaforezyTM wykorzystuje synergiczny efekt stymulacji laserowej, wpływu aktywnych substancji na tkankę głęboką, tonizacji mięśni oraz stymulacji limfatycznej. Każda sesja zabiegowa trwa około 30 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Pierwsze wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu bądź zmarszczek. AquaforezaTM jest metodą bardzo przyjazną dla pacjentek i nie odczuwają one żadnego dyskomfortu podczas zabiegów. Parametry terapii dostosowuje się płynnie do progu odczuwania pacjentki, a intensywność terapii można regulować tak, aby pacjentka nie odczuwała dyskomfortu. Po zakończeniu zabiegu pacjentka może natychmiast wrócić do normalnych czynności. W pierwszej części serii zabiegów zaleca się zaplanowanie kilku wizyt w krótszym odstępie czasowym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

mezoterapia-urzadzenie

Terapia przeciwcellulitowa

Metoda Bezigłowej Mezoterapii NNMTM bazuje na nowej technice o nazwie AquaforezaTM, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają skutecznie reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi. Specjalnie opracowane środki o działaniu miejscowym zmieszane z przewodzącym żelem tworzą substancje aktywne o silnym działaniu nawilżającym, przeciwutleniającym i stymulującym metabolizm. AquaforezaTM sprawia, że substancje te są równomiernie rozprowadzane w leczonych tkankach.

Każda sesja terapeutyczna trwa około 30 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu.

Urządzenie NNMTM jest wykorzystywane także przy zabiegu lipolizy bezigłowej.
Zewnętrzna warstwa ochronna skóry – warstwa rogowa – jest nieprzenikalną barierą, która ma chronić nas przed czynnikami zewnętrznymi. Środki o działaniu miejscowym nie mogą przez nią samodzielnie przenikać, tak więc ich skuteczność jest ograniczona.

Jak to działa?

Skóra posiada szereg „wejść”, które pozwalają na przenikanie pewnych substancji w głąb: są to mieszki włosowe oraz gruczoły potowe i łojowe. Jednak „wejścia” te są nierównomiernie rozłożone na powierzchni skóry i ogólnie rzecz biorąc, zbyt małe, aby umożliwić wchłanianie substancji.

Impulsy elektryczne o specjalnym kształcie krzywej stosowane w pierwszej fazie Bezigłowej Mezoterapii NNMTM rozszerzają te niewielkie otwory umożliwiając transport substancji aktywnych w głąb skóry. Składniki substancji aktywnych mają silne działanie przeciwutleniające, odżywiające, regenerujące i nawilżające warstwę mezodermalną skóry.

To oczywiście tylko część terapii. Kolejne impulsy elektryczne o innym kształcie oddziałują na drenaż limfatyczny toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, który wpływa na naturalne zdolności naprawcze skóry. Ponadto impulsy te poprawiają przepływ krwi, co ma podstawowe znaczenie dla wytwarzania kolagenu podtrzymującego gładką powierzchnię skóry i nadającego jej elastyczność.

Bezigłowa Mezoterapia NNMTM sięga do podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry. AquaforezaTM wywołuje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry.

Substancje Aktywne i żel do AquaforezyTM zawierają duże ilości składników nawilżających, przeciwutleniaczy, DL-Pantenol, immunostymulanty oraz naturalne wyciągi roślinne. AquaforezaTM jest metodą umożliwiającą głęboką penetrację tkanki przez składniki zawarte w „koktajlu” substancji aktywnych. Synergia specjalnych impulsów elektrycznych AquaforezyTM i efektywnie dostarczanego „koktajlu” substancji aktywnych przynosi maksymalny możliwy do uzyskania efekt.

Przeciwwskazania
 • ciąża
 • gruźlica
 • choroby sercowo-naczyniowe
 • metalowe implanty i nowotwory złośliwe na ścieżce przepływu prądu
 • implanty ślimakowe
 • zmiany skórne i zapalne
 • krwawienia
 • menstruacja
 • choroby nowotworowe
 • stwardnienie rozsiane
 • zapalenie żył i dróg limfatycznych
 • nadczynność i niedoczynność tarczycy