Kapsuła Day SPA

150,-
Pojedynczy zabieg

kapsula-spa

SPA – „Sanus per aqua”, czyli zdrowie przez wodę, to najkrótsza definicja modnego ostatnio trendu w relaksacji. To cała gama zabiegów oferujących różnorodne doznania, których podmiotem jest woda: kąpiele, thallasoterapia, aromaterapia, balneoterapia, oczyszczanie ciała, masaże itp.

Jeszcze do niedawna SPA kojarzyło się tylko i wyłącznie z ofertą dostępną dla bardzo wąskiego grona „wybranych” (najczęściej z powodu bariery cenowej pobytu w renomowanych centrach SPA). Na szczęście wraz z rozwojem miast i zwiększonego zapotrzebowania na zabiegi relaksacyjne, lecznicze i pochodne pojawił się nowy rodzaj miejsc, nazywanych Day SPA. Stanowią one przeniesienie idei ośrodków SPA na grunt miejski.

Pakiet Day SPA przygotowany jest dla osób oczekujących szybkich rezultatów w krótkim czasie. Szczególnie polecamy przed ważnym wydarzeniem, kiedy chcesz wyglądać na wypoczętą i zadbaną. Jeśli jesteś zapracowana i nie możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop, to oferta właśnie dla Ciebie.

Zestaw zabiegów porannych zapewnia pełen relaks i pobudzenie receptorów. Skóra jest ujędrniona a całe ciało orzeźwione i wzmocnione. W drugiej części dnia zaplanowane jest odżywianie, nawilżanie i masowanie twarzy i ciała. Prawdziwa uczta dla ciała i szybka regeneracja sił witalnych.

Dla wszystkich, którzy poszukują urządzeń nowoczesnych, opartych o innowacyjne rozwiązania, najwyższej jakości projekty oraz wyjątkowe możliwości, proponujemy jedno rozwiązanie: DermaLife Spa Dla Wszystkich Zmysłów.

SPA-Jet to ucieleśnienie idei SPA, o komfortowym wyborze programów. Model ten wyposażony jest w 11 programów do pielęgnacji spa. To co wyróżnia model SPA JET to wyjątkowy, 360-stopniowy, poziomy, orzeźwiający prysznic spa wyposażony w 20 głowic. Kapsuła ta oferuje trzy rodzaje masażu wodnego: masaż Vichy, bicze szkockie i deszcz tropikalny.

Nie mogło zabraknąć przełomu inżynierii spa, łączącej w jedną siłę energię pary wodnej i ciepło promieniowania (sauna parowa i promienniki na podczerwień), czyli *Hydrofusion*. Ciepło promieniowania nagrzewa ciało. Jednocześnie para wodna tworzy warstwę wilgoci na powierzchni skóry. Żywioły łączą swoje siły by stworzyć potężny wir energii, który zapewnia optymalne oczyszczanie, nawilżanie i wchłanianie produktów do zaawansowanej pielęgnacji ciała i skóry. Ponadto kapsuła oferuje skuteczny masaż wibracyjny, funkcję emisji aromatu oraz system kolorowych świateł LED.

Kosmetyki Pevonia SPA

Przy zabiegach wykorzystujemy kosmetyki renomowanej amerykańskiej firmy Pevonia. Połączenie właściwości kapsuły SPA z kompleksami witamin i minerałów zawartych w preparatach Pevonia daje rewelacyjne efekty odprężające i odmładzające. Pełen opis zabiegów: zabiegi Pevonia Day SPA