Cryolift – Filorga

300,-
twarz
350,-
twarz + szyja

cryolift

400,- zł
twarz + szyja + dekolt

Francuskie laboratorium FILORGA, posiadające 30 – letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, stworzyło unikalny zabieg łączący doskonałe preparaty aktywne i terapie zimnem.

CRYOLIFT opiera się na dobroczynnym działaniu zimna, jest zabiegiem regenerująco – liftingującym, wykonywanym w miejscach narażonych na grawitacyjne starzenie się skóry. Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę mikrokrążenia w skórze, a tym samym ułatwia dotlenienie komórek skóry. Szybkie oziębienie danej okolicy wywołuje tak zwany paradoksalny ruch naczyń krwionośnych. Mechanizm ten polega na szybkim skurczu i rozkurczu naczyń krwionośnych.

Zabieg Cryolift łączymy z peelingiem Glykopeel lub innym dobranym kwasem do rodzaju cery.

Techniki łączone umożliwiają uzyskanie efektów terapeutycznych, których specjalista nie jest w stanie osiągnąć, stosując tylko jedną technikę rewitalizacji skóry. Opierają się na synergistycznym działaniu i zwiększają wzajemną skuteczność wykorzystywanych preparatów. Właściwe dobranie technik wpływa na pogrubienie warstwy podstawnej naskórka, reguluje keratynizację oraz pobudza fibroblasty i wpływa na wzrost nawilżenia.

Nasze urządzenie

Urządzenie do krioterapii, które posiadamy w naszym gabinecie, jest już z nowej, nowocześniejszej serii Cryolift II z laboratorium Filorga Paris. Wykorzystuje ono najnowszą z technik krioterapii – „efekt elektronicznej kostki lodu”. Regulując natężenie prądu uzyskuje się stabilne zimno o pożądanej temperaturze, uwalniane bezpośrednio na skórę, bez uczucia dyskomfortu.

Czynniki jakie wprowadza się w czasie tego zabiegu w skórę to:

  • NCTF żel – kompleks witamin A, B, C, E, K wzbogacony minerałami i aminokwasami z dodatkiem koenzymów i kwasów nukleinowych. To preparat o wyjątkowych właściwościach regenerujących skórę.
  • DNA żel – kompleks biologiczny silnie regenerujący skórę
  • KOLAGEN żel – preparat silnie nawilżający skórę

Aby osiągnąć oczekiwane efekty, należy wykonać 4 – 6 zabiegów co 2 tygodnie, a następnie powtarzać zabiegi raz w miesiącu dla podtrzymania efektu.

Przeciwwskazania
  • ciąża
  • opryszczka
  • przeziębienie
  • problemy z zatokami
  • migreny