Personel • dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak
  dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak
  Specjalista dermatolog/ wenerolog
  Godziny przyjęć:

  Jest absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1980 r. prowadzi praktykę w zakresie dermatologii w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi a od 1998 r. zajmuje się także dermatologią estetyczną. W Centrum Estetyki Beauty wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. powiększanie i korekcję ust, usuwanie zmarszczek, leczenie nadpotliwości, mezoterapię igłową, zamykanie naczynek krwionośnych i wiele innych.

 • dr n. med. Marcin Pełka
  dr n. med. Marcin Pełka
  Specjalista dermatolog/ wenerolog
  Godziny przyjęć:

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista drugiego stopnia dermatologii i wenerologii. W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów szeroko pojętej dermatologii. Ma duże doświadczenie w dziedzinie dermatologii estetycznej i zabiegowej. Szczególną wagę przykłada do kompleksowej oceny stanu skóry i zindywidualizowanego podejścia do pacjenta. Dr Pełka specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, nici liftingujących PDO, mezoterapii oraz w badaniach dermatoskopowych. Członek International Dermoscopy Society.
 • dr n. med. Dorota Czech
  dr n. med. Dorota Czech
  Specjalista laryngolog
  Godziny przyjęć:

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (rocznik 2005). Od 2007 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii, Audiologii i Foniatrii Dziecięcej USK nr 4 w Łodzi. Ukończyła stacjonarne studia doktoranckie w UM w Łodzi (w roku 2014 planowana obrona pracy doktoranckiej). Od 3 lat prowadzi indywidualną praktykę lekarską. W Beauty Centrum Estetyki zajmuje się laserowym leczeniem chrapania.
 • dr n. med. Karol Sieniawski
  dr n. med. Karol Sieniawski
  Specjalista chirurg ogólny
  Godziny przyjęć:

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczelnię ukończył w 2010 roku posiada tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Ogólnej a w listopadzie 2018r. obronił doktorat.
  Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne rozwijał uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach naukowych , jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich.
  W Beauty Centrum Estetyki udziela pacjentom konsultacji, również kwalifikuje do zabiegów laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

  Zajmuje się leczeniem :

  • chorób tarczycy i innych gruczołów dokrewnych;
  • chorób żołądka i dwunastnicy;
  • chorób wątroby pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych;
  • chorób jelita grubego i odbytu;
  • chorób skóry i paznokci;
  • niewydolności żylnej i żylaków kończyn dolnych;
  • ran przewlekłych;
  • innych chorób chirurgicznych

 • dr n. med. Ewa Pietrzak- Stelmasiak
  dr n. med. Ewa Pietrzak- Stelmasiak
  Specjalista medycyny nuklearnej/ radiolog
  Godziny przyjęć:

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczelnię ukończyła w 2005 roku. Tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym uzyskała w 2012 roku, gdzie 12 lat była asystentem i wykładowcą. Tytuł specjalisty w zakresie Medycyny Nuklearnej otrzymała w 2013 roku. Jako medyk nuklearny pracuje w Zakładzie Medycyny Nuklearnej CSK w Łodzi. Od 2016 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne w zakresie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Radiologii w USK im. Barlickiego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki.

  W Beauty Centrum Estetyki wykonuje:

  • USG jamy brzusznej
  • USG układu moczowego;
  • USG prostaty i miednicy z oceną zalegania moczu;
  • USG tarczycy;
  • USG ślinianek;
  • USG węzłów chłonnych;
  • USG powłok i tkanki podskórnej;
  • USG dzieci

 • lek. med. Mieczysław Miodek
  lek. med. Mieczysław Miodek
  Specjalista chirurg
  Godziny przyjęć:

  Lek. Mieczysław Miodek studia medyczne ukończył w 1992 roku na Wydziale Lekarskim (Akademia Medyczna w Łodzi). Zaraz po studiach i odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Dziecięcej Instytutu Pediatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Marii Konopnickiej w Łodzi przy ul. Spornej. Tam uzyskał specjalizację drugiego stopnia z chirurgii dziecięcej.

  Obecnie pracuje w Łodzi na Oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. Janusza Korczaka oraz w Centrum Medycznym Szpitala Świętej Rodziny.

  Od ponad 20 lat rozwijam się zawodowo jako chirurg dziecięcy, a dodatkowo od 15 lat jako lekarz medycyny estetycznej praktykując obie dziedziny medycyny oraz nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w licznych sympozjach, zjazdach i szkoleniach.

  Uzyskał liczne certyfikaty poświadczające uprawnienia oraz kwalifikacje i wiedzę z zakresu najnowszych trendów w medycynie.

 • lek. med. Olga Pietrzak
  lek. med. Olga Pietrzak
  Lekarz ginekolog
  Godziny przyjęć:

  Ukończyła wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z Ginekologii i Położnictwa w Klinice Perinatologii. Jej zainteresowania obejmują m.in. opiekę nad pacjentką w okresie okołoporodowym oraz leczenie nieprawidłowości wynikających z przebycia ciąży oraz porodu silami i drogami natury. W Centrum Estetyki Beauty przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem lasera mające na celu leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz obkurczanie pochwy.
 • lek. med. Joanna Sieniawska
  lek. med. Joanna Sieniawska
  Specjalista dermatolog
  Godziny przyjęć:

  Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wielu placówkach medycznych m.in. w oddziale Klinicznym Interny Dziecięcej i Alergologii w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, czy w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

  Jest lekarzem realizującym się zawodowo zarówno w pracy z Pacjentami jak i w obszarach naukowo-badawczym oraz dydaktycznym. Od lat bierze udział w projektach z zakresu badań klinicznych dotyczących takich schorzeń jak: łuszczyca, toczeń czy atopowe zapalenie skóry. Jest autorką i współautorką licznych publikacji naukowych (autorka: Kiła – patogeneza, diagnostyka i leczenie, Holiday sun exposure increaseslevel of witamin D and thymine dimmers in children, Linear and whorled nevoid hipermelanosis- case report, współautorka:Long- therm ………….. therapy in pustular psoriasis-case report). Jako uczestnik i wykładowca aktywnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach naukowych. (Czy fototerapia predysponuje do kancerogenezy?, Wpływ stosowania ochrony przeciwsłonecznej na stężenie fruktozaminy po ekspozycji na UVR w grupie pacjentów dorosłych, Eccrine angiomatous hamartoma- opis przypadku). Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

  Obok konsultacji z zakresu dermatologii i wenerologii wykonuje badania dermatoskopowe, zabiegi elektrokoagulacji i krioterapii, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz przy użyciu nici liftingujących. Bardzo chętnie pracuje z dziećmi. Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych.

 • mgr Anna Tomczyk
  mgr Anna Tomczyk
  Dietetyk
  Godziny przyjęć:

  Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi,
  a także studiów magisterskich na Uniwersytecie Przyrodniczym w
  Poznaniu. Uczestniczka kursów m.in z tematyki insulinooporności,
  żywienia dzieci, czy psychodietetyki. W pracy zawodowej zajmuje się
  głównie dietetyką kliniczną oraz żywieniem osób na redukcji masy
  ciała. Bardzo dużą wagę przywiązuje do edukacji żywieniowej oraz
  stopniowej zmiany nawyków. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie
  biorąc pod uwagę stan zdrowia i odżywienia.