Partnerzy

 • Sesderma

  Sesderma


  Firma Sesderma powstała w Hiszpanii, w 1989 roku, założona przez dra Gabriela Serrano oraz jego zespół lekarzy dermatologów i farmaceutów. Marka zdobyła popularność i niepodważalną pozycję na rynku wprowadzając linię kremów Acglicolic zawierających kwas glikolowy. Obecnie firma Sesderma specjalizuje się w produktach kosmetycznych opartych na nanotechnologii, opracowując własną technologię produkcji liposomów, które, poza swoimi naturalnymi właściwościami, służą również do transportu substancji aktywnych. Od 2009 roku Sesderma posiada również przedstawicielstwo w Polsce.
 • Babor

  Babor


  Firma Babor posiada już ponad 50 lat doświadczenia w produkcji najwyższej klasy kosmetyków. Marka ta, utworzona w 1955 roku przez dra Michaela Babora w Niemczech, obecna jest aktualnie w ponad 60 krajach na całym świecie. Firma Babor jest ekspertem w obszarze Spa oraz Wellness. Atutem firmy jest dbałość o jakość i czystość składników oraz ciągły rozwój, poprzez aktywną działalność badawczą i laboratoryjną, a także współpracę z ponad 100.000 ośrodków i instytutów kosmetycznych na całym świecie. W Centrum Estetyki Beauty polecamy zabiegi pielęgnacyjne dla twarzy przy użyciu kosmetyków Babor.
 • Pelleve

  Pelleve


  Należąca do utworzonego w 1959 roku amerykańskiego koncernu medycznego Ellman marka Pelleve znana jest przede wszystkim z unikalnego systemu redukcji zmarszczek i ujędrniania skóry. Dzięki tej technologii, możliwe jest osiągnięcie rewelacyjnych efektów, bez ryzyka wystąpienia silnego bólu i uszkodzenia tkanek, tak jak dzieje się przy stosowaniu konkurencyjnych metod. Pelleve zdobyła zaufanie profesjonalistów z branży kosmetologii i medycyny estetycznej na całym świecie, oferując zaawansowane szkolenia i wsparcie dla lekarzy dermatologów i chirurgów plastycznych.
 • Pevonia

  Pevonia


  Firma Pevonia oferuje bogatą gamę naturalnych kosmetyków dla twarzy i ciała. Ideą firmy od samego jej powstania w 1991 roku było poszukiwanie w naturze skarbów – znanych i nieznanych substancji i minerałów pomagających utrzymać piękną i zdrową skórę. Pevonia posiada w swojej ofercie rozwiązania dla każdego typu skóry, oparte na takich składnikach jak witaminy B i C, elastyna, kawior czy wyciągi z owoców i roślinności morskiej. W naszym Centrum proponujemy szeroki wachlarz zabiegów, zarówno dla skóry twarzy, jak i całego ciała.
 • Alexandria

  Alexandria


  Alexandria Professional to lider branży kosmetycznej w obszarze usuwania owłosienia pastą cukrową – zdobywającej coraz większą popularność alternatywy dla tradycyjnych metod depilacji. Produkty tej marki są całkowicie naturalne i bezpieczne. Najwyższą ich jakość zapewnia ponad 20-letnie doświadczenie firmy oraz unikalna akredytacja przyznana przez międzynarodowy instytut NACCAS. Alexandria Professional dba o ciągły rozwój, stawiając na współpracę z najlepszymi specjalistami na całym świecie oraz przenzaczanie wielu środków na badania naukowe i laboratoryjne.
 • Filorga

  Filorga


  Paryskie laboratoria firmy Filorga to renomowany ośrodek badawczy i producent najwyższej jakości kosmetyków. Firma została założona w 1978 roku przez Michela Tordjmana, francuskiego specjalistę z dziedziny medycyny estetycznej oraz entuzjastę biologii molekularnej. Filorga ma na swoim koncie opracowanie wielu przełomowych produktów i rozwiązań, takich jak stosowane w mezoterapii kosmetyki NCTC/NCTF, serie Glykopeel, X-HA czy Medi-Cosmetique oraz oferowane także w naszym Centrum, oparte na regenerującym i liftingującym efekcie zimna, zabiegi odmładzające Cryolift.
 • Juvederm

  Juvederm


  Należąca do amerykańskiego koncernu Allergan marka Juvederm to uznany specjalista w zakresie redukcji i usuwania zmarszczek. Juvederm opracowało unikalną technologię wypełniania zmarszczek twarzy, gwarantującą bezpieczeństwo oraz niezwykle długotrwały efekt. Firma może poszczycić się zaawansowanym zapleczem naukowym i technologicznym, ponad 35-letnim doświadczeniem, ale przede wszystkim licznymi badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność jej kosmetyków, a także liczbą ponad 16 milionów zadowolonych pacjentów, którzy zdecydowali się na linię Juvederm.
 • LPG

  LPG


  Firma LPG Systems jest twórcą uznanej i renomowanej technologii Endermologie. Są to nieinwazyjne zabiegi oddziałujące na tkanke łączną, których celem jest ujędrnienie skóry, powstrzymywanie procesów starzenia oraz lifting twarzy i ciała. W Centrum Estetyki Beauty posiadamy aż trzy odrębne urządzenia LPG do zabiegów Endermologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentom płynność kuracji i krótki czas oczekiwania na kolejny zabieg.
 • BTL Industries Limited

  BTL Industries Limited

  BTL Industries Limited jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej. Obecnie główna siedziba firmy mieści się w Wielkiej Brytanii. Produkty BTL sprzedawane są na całym świecie poprzez rozbudowaną sieć przedstawicielstw oraz oficjalnych dystrybutorów. W Centrum Estetyki Beauty posiadamy wiele urządzeń dostarczonych przez tą renomowaną firmę – m.in. laser frakcyjny Fotona Spectro SP.