O nas

Witamy w Centrum Estetyki Beauty!

Nasza klinika medycyny estetycznej mieści się w centrum Łodzi przy ulicy Gdańskiej 91/93.

Beauty Centrum Estetyki powstało w 2002 roku i cały czas dynamicznie się rozwija. Nieustannie powiększamy nasz zespół o nowych specjalistów oraz rozszerzamy ofertę o nowe zabiegi. Do dyspozycji klientów mamy gabinety lekarskie, kosmetyczne oraz gabinet zabiegowy, w których wykonujemy szeroki zakres zabiegów dostosowanych do potrzeb i wymagań naszych klientów i pacjentów.

Dwa gabinety przeznaczyliśmy na zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę urządzeniami Endermologie LPG. Kolejny gabinet jest przeznaczony na zabiegi pielęgnacyjne i SPA. W każdym gabinecie jest tylko jedno stanowisko kosmetyczne, co stwarza relaksującą i intymną atmosferę.

W oddzielnych gabinetach przyjmują nasi specjaliści: dermatolog, ginekolog, chirurg, laryngolog, lekarz medycyny nuklearnej/radiolog oraz lekarz medycyny estetycznej, którzy udzielają konsultacji medycznych i wykonują zabiegi z zakresu swoich specjalizacji.

Nasze kosmetyczki oraz fizjoterapeutki są najlepszymi fachowcami w swoich specjalnościach. Kilka razy w roku biorą udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach, śledzą na bieżąco nowości, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i podążać za innowacjami na rynku kosmetycznym.

Beauty Centrum Estetyki pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00 a w soboty 9:00 – 14:00. Każdy zabieg umawiany jest na konkretny dzień i godzinę, dzięki czemu unikają Państwo długiego oczekiwania.

Bogata oferta zabiegów, miła, intymna atmosfera, profesjonalny personel i najlepsi specjaliści – to atuty, które na pewno przyciągną państwa do „Beauty”!

Zapraszamy! Przyjdź, ciesz się pięknem swojego ciała!

1b 11b 7b