Czy ginekologiczne zabiegi medycyny estetycznej są bolesne?

    Jesteś tutaj:
  • Strona główna
  • Czy ginekologiczne zabiegi medycyny estetycznej są bolesne?

Strach przed zabiegami medycyny estetycznej bierze się z braku wiedzy na ich temat. Specjaliści podczas każdej konsultacji rozmawiają z pacjentami, przedstawiając przebieg czynności, by byli oni świadomi tego, co ich czeka.

Ginekologia estetyczna jest najbardziej stresującym wyborem dla Pań, ponieważ chodzi o kwestie związane z miejscami intymnymi. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy naprawdę jest się czego obawiać.

Bez obaw!

Medycyna estetyczna to mało inwazyjne i bezbolesne zabiegi. Każdy z nas ma jednak inny próg bólu, więc jeśli coś dla jednej strony jest nieodczuwalne, u drugiej może powodować bardzo poważny dyskomfort. Stosowane są w takich sytuacjach preparaty znieczulające, więc nie trzeba obawiać się, że wykorzystanie takich środków jak nici liftingujące lub iniekcja będą problemem.

Konsultacja ze specjalistą jest podstawą w przypadku delikatnych i krępujących okolic, do których należą miejsca intymne. Strach jest reakcją obronną, a profesjonalny lekarz powinien zadbać o komfort pacjentki. Dokładne wytłumaczenie przebiegu czynności zabiegowych, wykorzystanie narzędzi i zasady działania preparatów to obowiązek dla specjalisty. W ten sposób aspekt psychologiczny powinien zostać wyeliminowany lub złagodzony.

Pamiętajcie, że zawsze należy wcześniej umówić się na konsultację z lekarzem, który doskonale zna zagadnienia związane z takimi dziedzinami jak ginekologia estetyczna. Łódź jest świetnym miejscem, w którym można znaleźć wielu profesjonalnych fachowców, dbających o zadowolenie klientów. Sięgajcie po sprawdzone oferty, które najczęściej dostępne są w dużych miastach!