Jak odbywa się lifting falami radiowymi?

Lifting to bardzo popularny termin w medycynie estetycznej. Zabieg ma na celu odmłodzenie i ujędrnienie skóry, co tym samym pozytywnie wpłynie na wygląd pacjenta. Wyróżniamy wiele innowacyjnych metod, które nie tylko cieszą się ogromną skutecznością, ale także pozytywnymi opiniami samych pacjentów. Dziś zastanówmy się nad tym, jak wygląda lifting falami radiowymi i czy ma on coś wspólnego z takimi propozycjami jak nici liftingujące.

Skoro mamy już wieloletnie doświadczenie w branży, chcemy Was (naszych pacjentów i czytelników) uświadomić najlepiej jak to możliwe. Dzięki temu wybór odpowiedniej metody będzie dla Was znacznie prostszy.

Odmładzanie skóry falami radiowymi – to nic trudnego

Technologia z każdym rokiem zmienia się i udostępnia nam coraz ciekawsze możliwości. Trzeba przyznać, że obecne narzędzia są imponujące pod względem bezpieczeństwa i wydajności, gdyż fale radiowe są w stanie wyeliminować na pewien czas lub zminimalizować ilość występujących zmarszczek. Nici liftingujące są równie satysfakcjonującą propozycją, lecz mogą być one zbyt inwazyjne dla niektórych pacjentów, dlatego finalna decyzja powinna zapaść podczas konsultacji.

Nie można wykonywać liftingu przy pomocy fal radiowych, jeśli:
• pacjent ma problem z cerą naczynkową,
• posiada świeżą opaleniznę,
• dysponuje rozrusznikiem serca i metalowymi implantami w okolicy poddawanej zabiegowi,
• walczy z aktywnymi infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi (szczególnie przy aktywnej opryszczce),
• pojawiają się choroby nowotworowe,
• pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią.

Na finalny efekt liftingu falami radiowymi trzeba poczekać od kilku do kilkunastu tygodni. Zapewniamy jednak, że warto skorzystać z oferty!