GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej mają na celu poprawę wyglądu narządów płciowych, samooceny, komfortu psychicznego, a także doznań seksualnych.

Zabiegi przeprowadzane są przy użyciu lasera Er:Yag Fotona Spectro SP. Dzięki temu okres rekonwalescencji i inwazyjność zabiegu ograniczona jest do minimum. Zabiegi te przeznaczone są dla kobiet, które nie są w pełni usatysfakcjonowane pożyciem seksualnym jak i wyglądem swoich narządów płciowych.

Wysiłkowe nietrzymanie moczu

Incontilase jest to nieablacyjna, fototermiczna metoda obkurczania i napięcia pochwy. Zabieg nie wymaga znieczulenia i jest bezinwazyjny. Pacjentka może wrócić bezpośrednio po zabiegu do codziennego życia.

Problem wysiłkowego nietrzymania moczu wynika z osłabienia mięśni dna miednicy oraz rozciągnięcia pochwy, efektem tego jest zmiana kąta nachylenia cewki moczowej.

Wiązka lasera stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, prowadząc do ich namnażania. Powoduje to wzmocnienie powięzi wewnątrzmiedniczej, ścian pochwy i obszaru ujścia cewki moczowej. Efektem tego jest zwiększenie i obkurczenie napięcia tkanek, a także zmniejszenie kąta nachylenia i przywrócenia normalnej funkcjonalności cewki moczowej.

Obkurczanie pochwy

Intimalase to innowacyjny zabieg laserowego obkurczania pochwy. Wskazaniem do zabiegu jest luźność pochwy. Pojawiająca się po okresie menopauzy lub wywołana porodem, powodująca zmniejszenie doznań lub ich brak podczas stosunku.

Zabieg nie wymaga znieczulenia i jest bezinwazyjny. Pacjentka może wrócić bezpośrednio po zabiegu do codziennego życia.

Wiązka lasera stymuluję kolagen w błonie śluzowej powięzi wewnątrzmiedniczej i pochwy. W efekcie tkanki są bardziej elastyczne i napięte, zmniejsza się obwód pochwy, co tym samym spowoduje polepszenie się doznań seksualnych. Efekt zabiegu jest długotrwały.

Wskazania do zabiegu ginekologii estetycznej:

  • ujędrnianie warg sromowych
  • wybielanie miejsc intymnych

Przeciwwskazania:

  • miesiączka
  • aktywne infekcje pochwy, dróg moczowych
  • nieuregulowana cukrzyca
  • choroba nowotworowa
Cena konsultacji: 120 zł
Cena zabiegu: od 1000 zł
NASI PARTNERZY:
SesdermaBaborFilorgaPevoniaAlexandria ProfessionalLPGJuvedermBTLPelleve