Personel • dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak
  dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak
  Specjalista dermatolog
  Godziny przyjęć: Poniedziałek i czwartek, 15.00 - 18.00

  Jest absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1980 r. prowadzi praktykę w zakresie dermatologii w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi a od 1998 r. zajmuje się także dermatologią estetyczną. W Centrum Estetyki Beauty wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. powiększanie i korekcję ust, usuwanie zmarszczek (Botox), leczenie nadpotliwości, mezoterapię igłową, zamykanie naczynek krwionośnych i wiele innych.

 • dr n. med. Marcin Pełka
  dr n. med. Marcin Pełka
  Specjalista dermatolog
  Godziny przyjęć: Piątek, 16:00-19:00

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista drugiego stopnia dermatologii i wenerologii. W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów szeroko pojętej dermatologii. Ma duże doświadczenie w dziedzinie dermatologii estetycznej i zabiegowej. Szczególną wagę przykłada do kompleksowej oceny stanu skóry i zindywidualizowanego podejścia do pacjenta. Dr Pełka specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, nici PDO, mezoterapii oraz w dermatoskopowej ocenie znamion. Członek International Dermoscopy Society.
 • lek. Mieczysław Miodek
  lek. Mieczysław Miodek
  Specjalista chirurg
  Godziny przyjęć: 21.09 godzina 16-20:00, 25.09 godzina 11:30-14:00

  Lek. Mieczysław Miodek studia medyczne ukończył w 1992 roku na Wydziale Lekarskim (Akademia Medyczna w Łodzi). Zaraz po studiach i odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Dziecięcej Instytutu Pediatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Marii Konopnickiej w Łodzi przy ul. Spornej. Tam uzyskał specjalizację drugiego stopnia z chirurgii dziecięcej.

  Obecnie pracuje w Łodzi na Oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. Janusza Korczaka oraz w Centrum Medycznym Szpitala Świętej Rodziny.

  Od ponad 20 lat rozwijam się zawodowo jako chirurg dziecięcy, a dodatkowo od 15 lat jako lekarz medycyny estetycznej praktykując obie dziedziny medycyny oraz nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w licznych sympozjach, zjazdach i szkoleniach.

  Uzyskał liczne certyfikaty poświadczające uprawnienia oraz kwalifikacje i wiedzę z zakresu najnowszych trendów w medycynie.


 • dr n. med. Dorota Czech
  dr n. med. Dorota Czech
  Specjalista laryngolog
  Godziny przyjęć: Do uzgodnienia

  Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (rocznik 2005). Od 2007 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii, Audiologii i Foniatrii Dziecięcej USK nr 4 w Łodzi. Ukończyła stacjonarne studia doktoranckie w UM w Łodzi (w roku 2014 planowana obrona pracy doktoranckiej). Od 3 lat prowadzi indywidualną praktykę lekarską. Zajmuje się zagadnieniami i problemami zdrowotnymi z zakresu zarówno laryngologii dorosłych, jak i dzieci, w tym także leczeniem chrapania oraz bezdechu sennego przy użyciu laseroterapii.
 • lek. Olga Pietrzak
  lek. Olga Pietrzak
  Lekarz ginekolog
  Godziny przyjęć: Do uzgodnienia

  Ukończyła wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z Ginekologii i Położnictwa w Klinice Perinatologii. Jej zainteresowania obejmują m.in. opiekę nad pacjentką w okresie okołoporodowym oraz leczenie nieprawidłowości wynikających z przebycia ciąży oraz porodu silami i drogami natury. W Centrum Estetyki Beauty przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem lasera mające na celu leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz obkurczanie pochwy.
 • mgr Anna Tomczyk
  mgr Anna Tomczyk
  Dietetyk
  Godziny przyjęć: do uzgodnienia

  Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi,
  a także studiów magisterskich na Uniwersytecie Przyrodniczym w
  Poznaniu. Uczestniczka kursów m.in z tematyki insulinooporności,
  żywienia dzieci, czy psychodietetyki. W pracy zawodowej zajmuje się
  głównie dietetyką kliniczną oraz żywieniem osób na redukcji masy
  ciała. Bardzo dużą wagę przywiązuje do edukacji żywieniowej oraz
  stopniowej zmiany nawyków. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie
  biorąc pod uwagę stan zdrowia i odżywienia.