Personel • dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak
  dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak
  Specjalista dermatolog
  Godziny przyjęć: Poniedziałek i czwartek, 15.30 - 19.00

  Jest absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1980 r. prowadzi praktykę w zakresie dermatologii w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi a od 1998 r. zajmuje się także dermatologią estetyczną. W Centrum Estetyki Beauty wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. powiększanie i korekcję ust, usuwanie zmarszczek (Botox), leczenie nadpotliwości, mezoterapię igłową, zamykanie naczynek krwionośnych i wiele innych.

 • dr n. med. Marcin Pełka
  dr n. med. Marcin Pełka
  Specjalista dermatolog
  Godziny przyjęć: Piątek, 16:00-18:00

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista drugiego stopnia dermatologii i wenerologii. W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów szeroko pojętej dermatologii. Ma duże doświadczenie w dziedzinie dermatologii estetycznej i zabiegowej. Szczególną wagę przykłada do kompleksowej oceny stanu skóry i zindywidualizowanego podejścia do pacjenta. Dr Pełka specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, nici PDO, mezoterapii oraz w dermatoskopowej ocenie znamion. Członek International Dermoscopy Society.

 • lek. Zbigniew Pietrzak
  lek. Zbigniew Pietrzak
  Lekarz dermatolog
  Godziny przyjęć: Piątek, 14:00-17:00

  W 2009 roku ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Następnie obył roczny staż podyplomowy w szpitalu MSWiA. Od 2011 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii i Wenerologii UM Łódź. Od roku prowadzi indywidualną praktykę lekarską. Systematycznie pogłębia wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Obecnie oferuje m.in. diagnostykę dermaskopową zmian barwnikowych skóry, laserową korekcję defektów skóry (usuwanie brodawek łojotokowych, włókniaków, prosaków itp.), laserowe usuwanie owłosienia, laserowe zamykanie naczyń, fotoodmładzanie, peeling laserowy, laserowe leczenie trądziku oraz blizn potrądzikowych, laserowe leczenie grzybicy paznokci.

 • dr n. med. Dorota Czech
  dr n. med. Dorota Czech
  Specjalista laryngolog
  Godziny przyjęć: Wtorek, 14.00 - 19.00

  Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (rocznik 2005). Od 2007 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii, Audiologii i Foniatrii Dziecięcej USK nr 4 w Łodzi. Ukończyła stacjonarne studia doktoranckie w UM w Łodzi (w roku 2014 planowana obrona pracy doktoranckiej). Od 3 lat prowadzi indywidualną praktykę lekarską. Zajmuje się zagadnieniami i problemami zdrowotnymi z zakresu zarówno laryngologii dorosłych, jak i dzieci, w tym także leczeniem chrapania oraz bezdechu sennego przy użyciu laseroterapii.
 • lek. Olga Pietrzak
  lek. Olga Pietrzak
  Lekarz ginekolog
  Godziny przyjęć: Piątek, 16.00 - 20.00

  Ukończyła wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z Ginekologii i Położnictwa w Klinice Perinatologii. Jej zainteresowania obejmują m.in. opiekę nad pacjentką w okresie okołoporodowym oraz leczenie nieprawidłowości wynikających z przebycia ciąży oraz porodu silami i drogami natury. W Centrum Estetyki Beauty przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem lasera mające na celu leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz obkurczanie pochwy.