O nas

Witamy w Centrum Estetyki Beauty!

Nasza klinika mieści się w centrum Łodzi przy ulicy Gdańskiej 91/93.

Centrum powstało w 2002 roku i cały czas dynamicznie się rozwija. Ciągle zwiększamy ofertę o nowe zabiegi, dwukrotnie powiększyliśmy powierzchnię (obecnie 250 m2). Do dyspozycji klientów mamy siedem gabinetów kosmetycznych, w których wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. W dwóch z nich znajdują się kabiny prysznicowe.

Dwa gabinety przeznaczyliśmy na zabiegi wyszczuplające i na masaż urządzeniem Endermologie. Kolejny gabinet jest przeznaczony na zabiegi SPA. W każdym gabinecie jest tylko jedno stanowisko kosmetyczne, co stwarza miłą i intymną atmosferę.

W oddzielnych gabinetach przyjmująj lekarz dermatolog, laryngolog oraz ginekolog. Lekarze ci udzielają porad oraz świadczą usługi w zakresie swojej specjalizacji.

Nasze kosmetyczki i kosmetolodzy są najlepszymi fachowcami w swoich specjalnościach. Kilka razy w roku biorą udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje, śledzą na bieżąco nowości, aby je szybko wprowadzać do naszego Centrum.

Klinika pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 20.00 a w soboty 9.00 – 14.00. Każdy zabieg umawiany jest na konkretny dzień i godzinę, dzięki czemu unikają Państwo długiego oczekiwania.

Bogata oferta zabiegów, miła, intymna atmosfera, cisza w gabinetach, fachowa obsługa – to atuty, które na pewno przyciągną państwa do „Beauty”!

Zapraszamy! Przyjdź, ciesz się pięknem swojego ciała!

1b 11b 7b